Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

senderx
31-01-2016 14:50
no dobra, dawno się tu nic nie działo..ale prawda jest taka że jeździmy ostro! Uśmiech

senderx
07-07-2015 09:53
Panie i Panowie, czas do PinczowXC można zacząć odliczać - 19.07.2015

senderx
12-02-2015 19:16

BartezXC
09-02-2015 13:05
Mich ale ocb ? Uśmiech

senderx
07-02-2015 18:44
Trudna trasa, bo to jest cross, i są turbulencje. Jazda wymaga wysiłku i siły pchającej Uśmiech

Najbliższe imprezy

Brak wydarzeń

Kalendarz

<< Marzec 2023 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Facebook

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· Czas na pętli Ponidz...
· Terminy ŚLR 2014
· Wyjazd na Puchaś Świ...
· [Internet] Wspólne z...
· Ponidzie XC 2014 (?)
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: Dawid98

Zobacz temat

 Drukuj temat
Rajd na Grochowiska 2013
Franio
Hej,

Rocznica bitwy pod Grochowiskami już za 2 miesiące, więc uznałem, że wypada założyć temat i ustalić czy w tym roku również organizujemy rajd? Osobiście jestem za i chętnie we wszystkim pomogę ;)
 
senderx
Jestem za, można zorganizować przejazd na/z Grochowisk ale razej w formie "luźnej grupy". Bo ostatnio było tak że ludzie po dojechaniu na Grochowiska się rozjechali nawet nie informując o tym nikogo.

Myślałem też,żeby może zorganizować coś na Dzień Ziemi? To przypada na 28 Kwietnia czyli niedziela. Może zrobić to w taki sposób że zbierają się chętni na rowerach w parku z plecakami i jedziemy po naszych ścieżkach przy okazji pakując śmieci do placaków?
 
Franio
Luźna grupa to dobre rozwiązanie. Bez list, bez zapisów. Kto stawi się na zbiórce, ten jedzie z nami. Kto chce z nami wracać o ustalonej godzinie, ten wraca. Komu nie pasuje, jedzie sam i po sprawie.

Dzień Ziemi również popieram. Pewnie wielu nas się nie zbierze (nie każdemu będzie się chciało zbierać śmieci), no ale zawsze coś.
 
Franio
I co z tymi Grochowiskami? Rocznica Bitwy przypada na 18 marca. Soboty to 16 i 23 marca, jednak póki co zarówno o rajdzie, jak i uroczystościach cisza.

PS. Ujdzie?
lh6.googleusercontent.com/-aHxTY_zSc3c/UTHAVfFUpCI/AAAAAAAAA7c/XxW6FJ_k6YU/s430/rajd+na+grochowiska+2013x.jpg
 
Franio
Już wiem, 16 marca:

Obchody 150 rocznicy Powstania Styczniowego i Bitwy pod Grochowiskami odbędą się w sobotę 16 marca i będą mieć w tym roku imponującą oprawę.
 
senderx
Zobaczyłem jak to było pięknie zorganizowane w tamtym roku, aż się łezka w oku kręci....
Spotkanie rowerzystów będzie 16 marca o 10:00 w Parku Miejskim pod fontanną. Będziemy mieli eskortę policji pod Kielecką. Będziemy mieli karnety na Grochówę. Ponieważ jest to okrągłą 150 rocznica to obchody będą pewnie bardziej widowiskowe niż w tamtym roku. Jak będzie ładna pogoda to można obejrzeć inscenizację i dopiero potem wracać.

Nad pewnymi szczegółami muszę jeszcze pogadać z UM.
 
Franio
To ja zrobię wydarzenie na fejsie i pozapraszam znajomych :-)
 
arq
hej.gdyby trzeba było w czymś pomóc to w najbliższy weekend jestem do dyspozycji. w tygodniu nie da rady. 16-go na Rajdzie też mnie nie będzie, mam zaplanowany wyjazd.
 
senderx
hejka,
nie ma nic do pomagania,
ale możemy się spotkać i pojeździć np: w Niedzielę jakoś o 10:00
macie czas?
 
Franio
No ja chętnie pojeżdżę Z przymrużeniem oka Ogólnie to planowałem jakiś szosowy wypad.
 
senderx
a może jakieś rozpoznanie trasy przed Grochowiskami (czyt. teren)?
...ale jak by mocno padało w piątek to szoska też wchodzi w grę Uśmiech
 
Arti1977
Chętnie się przyłączę . Niedziela koło 10-11 mi pasuje.
 
Franio
Ja muszę poczekać, aż Bartek skróci rurę w moim tymczasowym amorku, bo w tej chwili mam komin ~10cm, a nie chciałbym niczym w niego rąbnąć... Szeroki uśmiech

Szoska jak najbardziej wchodzi w grę Uśmiech
 
Arti1977
Witam.
No i ci jeździcie jutro ?
Jeśli tak to o której ?
 
arq
hej. ja dziś nie jeżdżę.
 
BartezXC
Hej Panowie, pogoda dopisała Uśmiech Wypad uważam za udany. Szkoda, że wszystko tak się przeciągało przez co nie wróciliśmy całą ekipą .
 
Franio
Grochówa, kiełbacha i wino... brakowało dziewoj ino.

Do następnego!
 
BartezXC
Mariusz prosimy o fotki Uśmiech
 
Arti1977
Super wypad, chwała tym którzy w ten słoneczny ale mroźny dzień postanowili reprezentować środowisko cyklistów na tej ważnej dla regionu uroczystości. Troszkę się zagadałem z kolegą z ogólniaka
i przegapiłem moment waszego odjazdu a potem zdecydowałem ,
że nie będę gonił i zobaczę inscenizację bitwy i prawdę mówiąc to nie żałuję bo to było super widowisko.
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.
 
BartezXC
Franio jedna była, nawet mamy z nią zdjęcie Z przymrużeniem oka
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.20
39,359,745 unikalne wizyty